K českému létu bez pochyby patří hudební festivaly. Mladí lidé (i ti starší) si nedovedou léto bez fesťáků představit. Skvělá hudba, jídlo, lidé a k tomu příroda a spousta zábavy. Festivalů je ale v dnešní době opravdu hodně a vy nevíte, který si vybrat? Na všechny nemůžete, ale nějaké byste chtěli stihnout. My vám představujeme nejzajímavější hudební festivaly 2019. Věříme, že si všichni vyberete a na některém z festivalů se v létě uvidíme.Hudební festivaly 2019 v České republice

festivaly 2018
 Foto: pexels

Letní kulturní festival ČESKÉ HRADY 2019

Hrady CZ jsou asi nejznámější a vůbec nejoblíbenější festival u nás. Obsahuje 8 zastávek a každá je spojená s českým hradem. Tento festival si můžete vychutnat jak v Čechách, tak na Moravě. Zažijete nejlepší kapely, které máme v ČR. Mezi ně patří například Kryštof, Mydy Rabicad, Aneta Langerová, Jelen, Anna K.., Rybičky 48, Wohnout nebo Mirai. Festival trvá celé léto (červenec + srpen) a koupit vstupenky můžete zde. Pokud si koupíte vstupenku i na sobotní festival, v ceně je i vstup na hrad, tak toho využijte!

Colours of Ostrava 2019

Colours můžete navštívit ve dnech 18-21/7 v Dolních Vítkovicích. Jedná se o multižánrový festival plný hudby, koncertů, divadel, filmů a workshopů. Každý si tu najde to své. Těšit se můžete na českou i zahraniční scénu. Příkladem interpretů může být The Cure, Rosalia, Florence, Years & Years nebo The Machine. Najdete tu několik možností k ubytování, bohaté občerstvení je samozřejmostí. Vstupenky koupíte tady.

Přečtěte si 10 důvodů, proč byste měli Colours navštívit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Colours of Ostrava official 🎸 (@colours_cz),

Votvírák 2019

Votvírák patří mezi největší velmi oblíbené festivaly 2019 a odehrává se 14.-16.6. na letišti v Milovicích. Poslechnout si můžete ty největší hvězdy jako je Kryštof, Wohnout, Divokej Bill, Marpo & Troublegang, Mandrage, Mirai atd. Vstupenky zakoupíte zde. Nezapomeňte si vzít stan a zakempit to v takzvaném stanovém městě. Bližší informace se dozvíte na oficiálních stránkách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FESTIVAL VOTVÍRÁK (@festivalvotvirak),

Rock for people 2019

Festival, který stojí za povšimnutí, je Rock for people v Hradci Králové. Udělejte si čas 4-6/7/19. Nezapomenutelná hudební show, gastronomické zážitky a spoustu zábavy. To vše vás čeká. Co se týče kapel, dočkáte se například Rudimental, Kodaline nebo Olympic. Jedná se o kombinaci české i zahraniční hudby. Vstupenky můžete zakoupit zde. Jsou sice dražší, ale je to opravdový zážitek, který stojí za to! Budete ještě dlouho vzpomínat, slibujeme. 🙂

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hashtag #rfp25 (@rockforpeople),


Let it roll 2019

Drum & bassový festival Let it roll se koná se 1.-4.8. hned ve čtyřech dnech. Letos se jedná o již 11. ročník open air festivalu. Dohromady 7 pódií a přes 300 umělců! To vážně stojí za to. Těšit se můžete i na ohňostroj a světelnou show. Vstupenky nakupujte zde.

Hip hop KEMP 2019

Festival pro milovníky rapu a hip hopu. 18. ročník se odehrává ve dnech 15.-17. 8. v Hradci Králové. Těšte se na klasiky jako Kontrafakt, The Alchemist nebo Hocus Pocus na dohromady šesti stages.

OKOŘ 2019

Úžasného festivalu s hradní atmosférou se můžete zúčastnit 24. 8. 2019. Těší se na vás Pavel Callta, Žlutý pes, Mig 21 nebo Divokej Bill. Vstupenka stojí 590 Kč, tak si pospěšte s nákupem.

Vysočina fest 2019

Vysočina fest se koná 4.-6.7. v Jihlavě. Vystoupí například kapela Mandrage, Pavel Callta, Divokej Bill nebo Lenny. Těšte se i na doprovodný program pro vás i pro děti. Festival je úspěšně vyprodán a tak doufáme, že už máte koupené vstupenky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vysočina Fest (@vysocina_fest),


Sázava fest 2019

Další akce, která patří mezi nejlepší festivaly 2019, je Sázava fest. Zapiště si do diáře datum 25.-27.7. Vstupenky nezapomeňte zakoupit tady, ať máte svoje místo jisté. Mezi vystupující patří například Mirai, Rybičky 48, Tři sestry nebo také Divokej Bill.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SÁZAVAFEST (CZE) (@sazavafest),


Benátská 2019

V Liberci 25.-28.7. 2019 se můžete zúčastnit festivalu Benátská a poslechnout si hvězdy jako Karel Gott, Richard Muller, No Name, Ben Cristovao, Čechomor, Chinaski a další. Vstupenky na všechny dny můžete koupit tady.

Vizovické Trnkobraní 2019

Trnkobraní se koná 16.-17.8. 2019 ve Vizovicích. Účinkující budou vystupovat na 2 stages a mezi ně paří například Mirai, Kryštof, Lenny, ATMO music nebo Visací zámek. Vstupenky ještě stihnete koupit tady.

Fajtfest 2019

Ve Velkém Meziříčí se koná ve dnech 11.-13.7. Fajtfest. Pokud máte rádi metal, tohle je festival přímo pro vás. Těšte se na Polaris, Polar nebo Marina.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FAJTFEST (@fajtfest),

Aerodrome festival 2019

28.-30.6. se vydejte na Aerodrome festival v Panenském Týnci. Poslechnete si Macklemore, Lana Del Ray, Wiz Khalifa nebo třeba Kodaline. Z Prahy je dokonce zajištěná doprava na festival zdarma. Zakupte vstupenky tady.

Beats for love 2019

Baví vás tanec? Zkuste festival B4L, který se koná v Ostravě 3.-6.7. 2019. Zatančíte si na Robina Schulze, Netskyho, potkáte DJ Don Diablo nebo Jauze. Vstupenky jsou k dispozici zde.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Beats for Love festival (@beats.for.love),


Metronome festival 2019

Pražský multižánrový festival, který se odehrává 21.-22.6., vás okouzlí zejména svojí širokou nabídkou různých interpretů. Vydejte se v tyto dny na pražské Výstaviště. Mezi přednosti festivalu patří kvalitní zvuk a skvělá show. S nákupem vstupenek si pospěšte, aby se nevyprodaly!

Tohle jsou ty nejlepší festivaly 2019. Dejte nám vědět, na jakém festivalu se letos potkáme a který vás nejvíce zaujal a čím. 🙂

Podívejte se na výběr nejlepších přírodních koupališť v ČR 2019!

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.