Léto je v plném proudu a ženy řeší nejen opálení, plavky, boty, ale také letní účesy. Účes je jakýmsi doplňkem našeho outfitu a proto bychom se na něj měly zaměřit. Připravili jsme si pro vás inspiraci na letní účesy, které se hodí na pláž, bazénovou party, rande ve dvou při západu slunce nebo na městské chození po kavárnách. Doufáme, že některé letní účesy zkusíte a pošlete nám ukázku. Můžeme vám zaručit, že tyto účesy jsou jednoduché, rychlé a přitom velmi efektivní. Nejeden muž se za vámi otočí! Tyto letní účesy se perfektně hodí na festivaly, kde se můžete pořádně vyblbnout!

20 jednoduchých účesů pro polodlouhé vlasy do 5 minut.Krásné letní účesy, které zvládne každý

letní účesy
Foto: pexels

Nízký drdol s šátkem

letní účesy
Foto: pinterest

Drdol v kombinaci s šátkem je trend dnešního léta. Přidejte šátek do vysoko posazeného culíku, zamotejte ho do copu nebo ho použijte místo čelenky do rozpuštěných vlasů. Udělejte si hladký nízký drdol a z šátku vytvořte mašli, vypadá to krásně elegantně.Dva bobíky

letní účesy
Foto: pinterest

Nosily jste tento účes jako malé? Nebojte se ho použít i teď! Aby to nevypadalo příliš dětsky, udělejte si dva bobíky jen z vrchní části vlasů. Zbytek navlňte a použijte sprej pro plážové vlny a pomocí něj vlasy promačkejte.

Baletkový drdol

letní účesy
Foto: pinterest

Tenhle drdol nikd nevyjde z módy. Víte, co je skvělé na vysokých účesech? Že máte volná ramena a nepotí se vám pod vlasy. Na tento drdol budete potřebovat klasickou donutovou výstuž a jak vidíte na obrázku, opět můžete doplnit o stylový šátek.

Dolní drdůlky

letní účesy
Foto: pinterest

Bobíky jsme vám už představili, tak je zkuste udělat i dole. Budou vypadat ležérněji a přitom pořád stejně elegantně.

Vlnky

letní účesy
Foto: pinterest

Vlny vypadají skvěle a to i když máte kratší vlasy. Stačí potom vzít po obou stranách dva tenké pramínky a stáhnout je do úzkého culíčku.Bobíky s copánky

letní účesy
Foto: pinterest

Tento účes je trochu složitější, klidně poproste kamarádku o pomoc. Stačí uplést dva francouzské copy a na konci je svázat do již známého bobíku. Do pěšinky můžete dát třpytky, kamínky nebo jinou ozdobu. Perfektní účes, který se hodí na festivaly, ale i jen tak!

Messy bun

letní účesy
Foto: pinterest

Základem takového ledabylého drdolu jsou natupírované vlasy, pořádně nalakované a uhlazené. Tento drdol chce trénovat, ale věřím, že na to přijdete. Jde o to stáhnout vlasy do drdolu tak, jak vám to zrovna vyjde. A upravit!

Bohatý nízký culík

letní účesy
Foto: pinterest

Nádherný elegantní účes, který se hodí kamkoliv, ale nejvíce snad na romantické rande při západu slunce. Vytvořte nízký culík, natupírujte a uhlaďte. Vezměte tenký pramínek vlasů a obmotejte gumičku tak, aby nebyla vidět.

Jemný culíček

letní účesy
Foto: pinterest

Nádherné a přitom tak jednoduché, co říkáte? Rozpuštěné vlasy doplněné o úzký culík, který účesu dodává eleganci. Zvládne ho každý, chce to jen cit a chvíli si s tím hrát.Rybí cop

letní účesy
Foto: pinterest

Rybí cop? Tak ten nikdy nevyjde z módy. Je jednoduchý, na YouTube nalezenete spoustu videonávodů, jak si takový rybí cop uplést. Je vysoce posazený a uhlazený. A hlavně – velmi praktický. Nikde se vám nepotí vlasy, nelezou vám do obličeje a přitom vypadáte výborně.

Vyzkoušejte některé naše letní účesy, které mají šmrnc!

Vyzkoušejte jednoduché účesy pro dlouhé vlasy!

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.