Tento článek doufáme pomůže mnoho mužům, kteří nechápou ženy v mnoha věcech a neznají odpovědi na otázky, které se jich týkají. Už nemusíte být zmatení, my vám odpovědi poskytneme a už vám to bude jasné. Pochopme společně ženské chování a podívejme se na odpovědi na otázky, na které jste se možná báli zeptat.Odpovědi na otázky, které vám možná vrtají hlavou

odpovědi na otázky
Foto: pexels

1. Proč ženy tráví tolik času nad makeupem a nakonec vypadají, jako kdyby ho neměli?

Nanášení makeupu předchází péče o pleť, která by měla být důkladná a pečlivá. Čištění, masky, peelingy…až potom se žena začíná líčit, proto jí to trvá tak dlouho. Pokud má dokonale čistou pleť a dobře se o ní stará, stačí nanést pár produktů a bude nalíčená velmi přirozeně, až to není vidět, což je cílem mnoha žen. Možná si vy muži říkáte, že máme dokonalou pleť, proč se tedy musíme líčit? Není dokonalá, jen to není vidět. Všechny pupínky, červené skrvny nebo tmavé kruhy pod očima jsou šikovně zakryty.

2. Proč se ženy líčí, když pak vypadají úplně jinak?

Makeupy, pudry, rtěnky, tvářenky, řasenky, na trhu je spousta kosmetických produktů, které nám pomáhají v tom, měnit vzhled a měnit věci, se kterými jsme nespokojené. Ženy se snaží vylepšit rty, které mají moc úzké, zvětšit oči, které jsou moc úzké nebo zúžit obličej, který je až moc kulatý. Muži, nezlobte se na nás kvůli tomu, rády to zkoušíme a líbí se nám to.

odpovědi na otázky
Foto: pexels3. Proč se ženy chtějí pořád mazlit?

Pro ženy není nic krásnějšího, než zůstat se svým přítelem/manželem v posteli a mazlit se. Jsou to citlivé duše a obejmutí a dotyky jim pomáhají. Cítí se, že nejsou sami a mají v mužích oporu. Obejmutí zkrátka dodává ženám pocit bezpečí. Jen upozornění – nechte si raději mazelní na doma a na veřejnosti ho omezte. Některé páry nechápou, že se to nehodí.

4. Proč ženy chodí na toaletu s ostatními ženami?

Tohle nechápe spousta mužů, mám pravdu? Je to zvyk mladých holek, ty starší a vyzrálejší to už nedělají. Dívky chodí společně proto, aby si povídali, chtějí společnost, nechtějí tam být samy. Diskutují o věcech, které nemohou řešit na veřejnosti nebo si půjčují kosmetické pomůcky. Pánové, budete to muset vydržet.

5. Proč jsou ženy během své menstruace tak nepříjemné?

Tak za tohle ženy nemohou, to byste si měli uvědomit. Mohou za to hormony, které se nedají ovlivnit. Je to pro ně velmi citlivé období a někdy i dost bolestivé. Ženy se zkrátka jednou za měsíc potýkají s výkyvy nálad, bolestmi a chutí na sladké. Tak to prostě je a muži by je v tomto období měli maximálně respektovat a tolerovat.

odpovědi na otázky
Foto: pixabay

6. Co mají ženy v kabelkách?

Toť záhada. Mužům stačí peněženka, klíče, telefon, hodit je do kapsy a jít. Ženy mají ale mnohem více věcí, které u sebe potřebují neustále mít. Kapesníky, hygienické pomůcky, kosmetické potřeby atd. a pokud má žena dítě, potřebuje toho ještě mnohem více.

7. Co dělají ženy tak dlouho ve sprše?

Tohle jsou snad nejčastěji žádané odpovědi na otázky, které se týkají žen. Muže dokáže vytočit, když je žena v koupelně deset minut a déle a co že to tam dělají? Holí si nohy, používají speciální přípravky na tělo proti celulitidě, myjí si své dlouhé vlasy a používají různé masky a balzámy, na obličej též. Už to chápete?

odpovědi na otázky
Foto: pixabay8. Co znamená „jsem v pohodě“?

Přesný opak. Pokud žena vypadá smutně, naštvaně nebo podrážděně a vy se zeptáte co jí je a ona odpoví, že nic, že je v pohodě, zaručeně to není pravda. Znamená to tedy „nejsem v pohodě“. Ženy chtějí, aby se o ně muži zajímali, ptali se jich, jak se cítí a pomáhali jim vyřešit problémy.

9. Proč ženy chtějí mít záchodové prkénko dole?

Je to boj mezi pohlavím, muži prkénko zvedají, ženy ho chtějí nechat dole. Je to jednoduché, ženy si na něj sedají a není příjemné cítit nepříjemný chladivý pocit. Mužům je to jedno, ti si na něj ve většině případů nesedají. Pokud nechcete ženu naštvat, myslete na to a vždy prkénko dejte dolů. Budete mít o trochu jednodušíí život. 🙂

10. Kde mají ženy bod G?

Tak za prvé vůbec nevíme, zda existuje a za druhé, každá žena ho má jinde. Je to o vztahu mezi ženou a mužem a jejich důvěrou. Muž toto místo nedokáže sám nalézt, pokud mu žena nepomůže. Alespoň naznačit.

11. Jak se ženy cítí, když kojí?

To vám řekneme přesně: může to bolet, protože dítě může kousat do bradavek dásněmi. Jinak je to pro ženu naprosto přirozená věc a cítí, jak dítě saje mléko. Nic zvláštního, ale chápeme, že si to nedokážete představit. 😀

odpovědi na otázky
Foto: pixabay12. Proč se ženám líbí pozadí mužů?

Stejně jako se mužům líbí ženské zadečky, ženám se líbí ty mužské. Hormony. 🙂
Žena má takovou schopnost, že porovná poměr ramen a zadku a pokud jsou v rovnováze, je muž pro ženu velmi atraktivní.

Doufáme, že jsme vám poskytli odpovědi na otázky, které vás tak dlouho zajímaly. Pokud máte další, neváhejte nám je napsat.

Věcí, které jste o ženách nevěděli, najdete tady.