Léto 2022 je tu a byla by škoda ho jen tak promrhat. Spoustu lidí zažívá v tento čas únavu, postrádá motivaci, inspiraci a chuť se pustit do cestování, cvičení, vyletování, objevování nových vášní a zažívání zážitků. To je ale velká škoda, protože léto k tomu přece vybízí. Zkuste těchto osm triků, které vám pomohou nakopnout a nemotivovat a uvidíte, že když tyto tipy vyzkoušíte, budete mít do všeho chuť a léto 2022 bude vaše! Budete za to pak rádi, budete celý rok vzpomínat na skvělé chvíle a čerpat energii ve slabších chvílích či obdobích. Tak jdeme na to. 🙂

Přečtěte si také: 3 zabijáci štěstí a jak se proti nim bránit8 tipů jak se nakopnout na léto 2022

léto 2022Foto: pixabay

Přečtěte si také: 30 pravdivých citátů o štěstí, kterými byste se měli řídit

1. Naplánujte si léto

Jakmile se budete mít na co těšit, nakopne vás to. Takže si před létem vyhraďte čas na plánování a udělejte si letní plán toho, c byste chtěli zažít, vidět, koho vidět a co všechno objevit a zažít.

2. Uvědomte si, že žijete jen jednou

Život je krátký a pokud budete stále na něco čekat, možná se nedočkáte. Na nic nečekejte a žijte! Výlety, zážitky, nové aktivity, užijte si nejen léto 2022 ale celý život.3. Udělejte si motivační nástěnku

Nejlepší je si věci vizualizovat, pak se na ně budete více těšit. Udělejte si nástěnku, na které připněte obrázky míst, kam se chystáte podívat, věcí, co byste si rádi koupili, zážitků, které chcete zažít. Každé ráno vás to nakopne k tomu, aby se vám to splnilo. A cíl je zase o kousek blíž.

4. Čtěte si motivační citáty a knížky

Pracovat na sobě by měl každý. Jak se nemotivovat a inspirovat? Čtěte motivační a inspirativní knihy a čtěte si i citáty, které si také můžete dát na vaší nástěnku.

Podívejte se na naše citáty: 30 skvělých motivačních a inspirativních citátů

5. Nejste se sebou spokojení? Změňte to

Možná, že nechcete jet k moři, protože nejste spokojení s tím, jak vypadáte. Tak s tím něco udělejte, ať jste sebevědomí a šťastní. Nebo neumíte pořádně anglicky a stydíte se. No tak začněte chodit na kurz a zlepšete to!6. Buďte aktivní

Pokud celý den lepšíte v posteli a nic neděláte, jen jste na sociálních sítích a prohlížíte si životy ostatních, nedivte se, že nemáte na nic chuť a náladu. Buďte produktivní a to je projeví na vašem přemýšlení.

7. Dejte si cíle

Ne velké a nerealistické cíle, ale menší, které bez problému splníte a pak ze sebe budete mít dobrý pocit.

8. Udělejte si čas na věci, které máte rádi

Život není jen o práci a povinnostech. Milujete jezdit na kole, kreslit nebo hrát na klavír, ale už si ani nepamatujete, kdy jste to dělali naposledy? Čas tyto zásoby obnovit a najít si na ně čas. Budete hned šťastnější.

Nakopněte se na léto 2022 a pořádně si ho užijte!

Přečtěte si také: 7 věcí, na které je třeba dávat pozor při hledání štěstí