Produktivita je důležitá snad ve všech ohledech, hlavně v práci. Máte ale období, kdy pořád prokrastinujete, nic se vám nechce a místo toho, abyste splnili všechny naplánované úkoly, večer uleháte do postele s tím, že jste nezvládli nic? Potřebujete znovu nastartovat a motivovat. Jednou z cest, kterou můžete zkusit, jsou motivační knihy, díky kterým budete vědět, jak na to a budete mít radost z toho, co díky nim za celý den zvládáte. Pokud je vaše produktivita na bodu mrazu, pořiďte si tyto knihy!Vysoká produktivita díky knihám? Ano!

produktivita
Foto: pixabay

1. Tři zákony produktivity — Přepište budoucnost svého podnikání a změňte svůj osobní život

Jste neproduktivní v práci i v osobním životě? Potřebujete s tím něco udělat, změnit to, ale nejde vám to? Vsaďte na tuto knihy, která vám poradí, jak být opravdu produktivní ve všech směrech.

2. 77 jednoduchých způsobů jak zvýšit produktivitu a zisk

Jak zvýšit výkon celé firmy a tím pádem i zisk? Skupina profesionálů radí, jak se vypořádat s nízkou produktivitou a jak vyřešit problémy.3. Mít vše hotovo: Umění produktivity bez stresu

Tato kniha vás naučí, jak být produktivní bez nepříjemných stresových situací. Tvrdí, že když je mysl klidná, lidé dokáží lépe přemýšlet a činit rozumná rozhodnutí. Naučí vás, jak překonávat negativní myšlenky jako jsou rozpaky, úzkosti atd.

4. Konec prokrastinace

Autorem této velmi oblíbené knihy je Petr Ludwig, který rozebírá teorii prokrastinace (=odkládání úkolů), vnější i vnitřní motivaci a další prvky, které ovlivňují naše rozhodování. V knize se také dozvíte hned několik způsobů, jak s prokrastinací úspěšně bojovat.5. Zamrzlá produktivita

Kniha Zamrzlá produktivita se zaměřuje na produktivitu v práci a na manažery. Objasňuje problémy dnešní doby a radí manažerům, jak s touto problematikou pracovat a jak se „zamrzlé produktivity“ zbavit.

Dělá vám produktivita problémy? Přečtěte si tyto knihy a zlepší se to, uvidíte!

Přečtěte si, jak být produktivní i během krátkých zimních dnů.