Game of Thrones neboli Hra o trůny – seriál, který všichni milují nebo ho minimálně všichni znají a vědí, o co jde. Buď to milujete nebo nesnášíte, ale rozhodně trhá rekordy ve sledovanosti i ve stahovanosti. Nyní vychází poslední, osmá, řada a my netrpělivě čekáme na další díl. Možná, že slyšíte o tomto seriálu poprvé a rádi byste se na něj podívali nebo čekáte právě na poslední díly a chcete si zrátit chvíli sledováním seriálu od začátku. Kde sledovat Game of Thrones legálně a s českými titulky?Hra o trůny: kde sledovat online s českými titulky

hra o trůny
Foto: pixabay

Seriál Hra o trůny si můžete stáhnout i ilegálně, ale není to lepší bez pirátství a poctivě? Kde můžete sledovat?HBO GO

Na HBO GO můžete sledovat spoustu seriálů a pořadů, včetně Game of Thrones. Jestli si nejste jisti, že vás to bude bavit a chtěli byste si to zatím jen vyzkoušet, můžete si vyzkoušet měsíc zdarma a potom se rozhodnout, zda chcete platit 129 Kč měsíčně a mít všechno zpřístupněné skrze telefon, počítač a samozřejmě také televizi.

Můžete si založit účet přímo na www.hbogo.cz a nebo si službu objednat přes zprostředkovatele – UPC, O2, Netbox další. HBO GO je v tomto případě součástí balíčku, kde najdete i další kanály HBO a cena bývá o trochu vyšší, kolem 200 Kč. Všechny dílu seriálu Hra o trůny budete mít neustále u sebe a můžete být mezi prvními, kdo uvidí premiérové díly. Také si budete moci pustit zpětně všechny předchozí díly a celé série.

Jsou zde k dispozici pořady a seriály pro děti i dospělé, včetně hodně diskutovaného dokumentu o Michaelu Jacksonovi „Leaving Neverland“.

Registrace je opravdu rychlá, stačí vyplnit kontaktní a platební údaje a můžete hned sledovat. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený gameofthrones (@gameofthrones),

SledovaniTV.cz

Tato stránka funguje jako internetová televize, kde najdete všechny programy, které běžně můžete sledovat v televizi a najdete tam právě i HBO GO. Můžete si zde kouput nejrůznější balíčky, ve kterých najdete i zmíněné HBO. Zaregistrujete se a můžete sledovat přes oficiální stránky HBO GO.

Je to skvělé pro lidi, kteří nemají televizi, ale rádi by se občas na něco podívali, balíčků je zde hodně a můžete si vybrat vaše oblíbené kanály.

Hra o trůny je hodně oblíbený seriál – pohltil i vás?

Tohle je 50 nejromantičtějších filmů, které musíte vidět.