Krabičková dieta je velmi oblíbeným druhem diety a stravování, které se hodí pro ty, kteří chtějí zhubnout, přibrat, nabrat svaly nebo se jen stravovat zdravě a vyváženě. Pokud chcete vypadat dobře v létě v plavkách, doporučujeme vám takovou dietu vyzkoušet. Může být i chutná, což si spoustu lidí nemyslí. Intuitivně jsem si vybrala firmu Zdravé stravování a měsíc zkoušela jejich krabičky. Součástí bylo i vstupní a výstupní měření In Body, které mi pomohlo zjistit výsledky a mohla jsem tak porovnat změny. Jaká je krabičková dieta od Zdravestravovani.cz a opravdu to funguje? Pojďte se semnou podívat na mé hodnocení.

Krabičková dieta se Zdravestravovani.cz: upřímná recenze

krabičková dieta

Základní informace o službě

Zdravé stravování je firma, která nabízí krabičkovou dietu. Nenechte se ale zmást slovem dieta, nemusí být vhodná jen pro ty, kteří chtějí zhubnout a upravovat postavu. Můžete si vybrat hned z několika programů, které jsou vhodné snad pro všechny. Mají stravovací program k aerobnímu cvičení, k silovým sportům, pro kojící maminky, pro vegany či vegetariány, jídelníčky se sníženým obsahem laktózy, program respektující racionální jídelníček, salátový program nebo program dodávající vitaminovou nálož. Služby může využít i rodina, které se nechce nebo nemá čas vařit, a tak můžete mít každý den připravené super chutné a výživné jídlo pro celou rodinu. Na rozdíl od jiných konkurenčních firem si můžete vybrat také z několika energetických hodnot a vybrat si program vhodný přesně pro vás.

Já jsem si po poradě s nutriční terapeutkou vybrala program FIT+, který obsahuje vše, co moje tělo potřebuje. Nemusíte se bát, že by krabičky nepokryly to, co vyžaduje vaše tělo. Naopak! Nemusíte nic počítat, vážit, vše je hotové za vás, vy pouze krabičky každý večer či odpoledne obdržíte na další den a dodržujete stanovené časy jídel a papáte. Doplníte vhodným pitným režimem a nemusíte se starat o nic víc a jste si jisti, že je vaše strava dostatečná, pestrá a vyvážená.

Samotná krabičková dieta a jídelníček (chutnost, pestrost)

Každý den jsem jedla 5x denně krabičky a neviděla jsem snad pestřejší jídelníček! Pokud si myslíte, že vám bude chybět sladké, tak se strachovat nemusíte, protože každý den máte ke svačině nebo k snídani nějaké ovoce, sladký jogurt nebo dokonce i cereálie či puding. Jídla jsou výborná, dochucená a hlavně i dosolená (to bývá často kámen úrazu u krabičkové diety). Občas se stane, že jídla obsahují potravinu, která vám nechutná, to se ale dá lehce vyřešit tak, že si můžete do jídelníčku přidat hned několik výjimek a budete si jisti, že ji k jídlu nikdy nedostanete. Na krabičkách je fólie, kterou stačí strhnout a můžete jíst. U jídel, které se ohřívají, stačí propíchnout fólii, dát ohřát a je to. Podívejte se na jídelníčky pro určité programy sem.

krabičková dieta

Dovoz

Výhodou je, že už navíc neplatíte nic za dovoz, vše je započítané v ceně. Každý den odpoledne či večer vám kurýr doveze krabičky na následující den, jsou tedy opravdu čerstvé. Kurýr se s vámi domluví a pokud třeba nebudete doma, může vám krabičky dát na kliku nebo vámi určené místo. Kurýr, který dovážel jídlo mně, byl opravdu milý a příjemný a též spolehlivý. Domluva s ním byla bezproblémová.

Poradenství a InBody (vstupní a výstupní měření)

U Zdravého stravování máte možnost využít měření, které vám pomůže určit, jak jsou krabičky efektivní a co se ve vašem těle mění. Tato možnost je skvělá a není samozřejmostí u spoustu firem, hodnotím to tedy velice pozitivně. Navíc se poradíte s nutriční terapeutkou, které vám doporučí ideální program pro vás, nestane se vám pak to, že si vyberete špatně. Poradny existují dvě, a to v Praze a v Brně. Já jsem navštívila tu pražskou a nemohu si stěžovat. Naopak, byla to velmi příjemná návštěva!

Dozvěděla jsem se přesné informace o svém těle a jeho složení, o tom, jak se přiblížit mému cíli, čemu se vyhnout, na co si dát pozor apod. Na konci krabičkové diety jsem opět navštívila poradnu a nechala se přeměřit, abych zjistila, jak byla dieta úspěšná. Rozhodně doporučuji návštěvu, kterou máte prakticky zdarma, protože se vám za ni načtou kredity na krabičky. Poradnu můžete navštívit také nezávisle na tom, jestli si krabičky objednáte nebo ne. Dozvíte se tak kolik přesně vážíte, kolik tuku, vody, svalů máte v těle a jaký je pro vás ideální poměr. A to není všechno, informací se dozvíte mnohem více.

krabičková dieta

Zajímavosti a blog

S krabičkovou dietou můžete počítat na všední dny, tedy od pondělí do pátku, ale o víkendu si budete muset poradit sami. Možná budete tápat a nebudete vědět, co si připravit, ale i na to Zdravé stravování myslelo! Mají dokonce svůj blog, kde najdete inspiraci na všechna jídla, která si můžete připravit právě v dny, kdy nemáte krabičky. Nezapomeňte se tedy podívat na jejich blog a načerpat inspiraci nejen na recepty.

Shrnutí a hodnocení

Pokud bych osobně měla zhodnotit Zdravé stravování a jejich služby, musím mluvit o bezkonkurenční službě, co se týká kvality jídla a také spolehlivosti. Cena je, myslím si, přiměřená tomu, že nemusíte chodit nakupovat, vymýšlet nákupní seznamy a hlavně vařit a ještě si k tomu pochutnáte. Doporučuji všem, kteří chtějí zhubnout nebo naopak nabrat svalovou hmotu, dostat se do formy, žít zdravě a mít jistotu pestré a vyvážení stravy nebo pro ty, kteří nestíhají vařit (nebo možná nechtějí nebo to neumí). Dávám 5 hvězdiček z 5! 🙂

Krabičková dieta od Zdravého stravování je skvělá a spolehlivá a hlavně – opravdu funguje! Neváhejte to zkusit a přesvědčte se sami.