Kdo z nás by nechtěl mít krásná hubená stehna? Asi všichny! V létě máme nějakou motivaci, protože nohy hodně ukazujeme, nosíme plavky, ale co takový podzim nebo zima? Motivace může být například taková, že pokud zhubnete ještě před Vánocemi, budete si je moci užít a něco dobrého si bez výčitek zobnout. Na začátku roku pak budete ve formě a budete napřed před těmi, které si cíl zhubnout daly až v lednu. Říkáte si, jak zhubnout stehna za pár týdnů a jestli to vůbec jde? Pokud budete následovat naše rady a tipy, podaří se vám to! Chce to motivaci a trpělivost a dosáhnete toho, čeho chcete. A konečně si můžete odpovědět na otázku jak zhubnout stehna! Pokud znáte někoho, kdo také řeší téma hubnutí, doporučte mu tento článek a ulehčete mu situaci.

Přečtěte si také: Poradíme vám, jak zhubnout ruce během 30 dní – návod najdete tady.Jak zhubnout stehna a co doporučují modelky?

jak zhubnout stehnaFoto: pexels

Na začátku je potřeba se namotivovat! Vytvořte si nástěnku z motivačních citátů a obrázků, na kterých bude vaše vysněná postava, to samé si můžete dát na tapetu vašeho telefonu. Kupte si nové sportovní oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. V poslední řadě si založte deníček/sešit, do kterého si budete psát pokroky, výsledky nebo co jste nezvládly a musíte zlepšit.

Zkuste následující kroky dodržovat měsíc a uvidíte, zda se něco děje. Pokud budete hubnout, děláte to správně, vydržte a pokračujte!

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Elizabete Lopez (@e_lizabette)

Jídelníček

Nejprve je potřeba upravit jídelníček, ale ne nějak rapidně, nebojte se, že byste musely držet nějakou drastickou dietu a nemohly si dát něco sladkého. Naším cílem je zhubnout tuk na stehnech, to znamená, že jídelníček hodně pomůže, protože to dělá až 60 % celého výsledku. Navyšte příjem vody a do pitného režimu můžete zařadit i hubnoucí čaj, který také bude mít efekt.

K tomu je samozřejmě potřeba správně, pestře a vyváženě jíst. Omezte smažené, jednoduché cukry a nahraďte nezdravé potraviny. Pokud například máte rádi pečivo a nechcete se ho vzdát, nemusíte. Stačí vyměnit klasický chléb za žitný, majonézovou pomazánku vyměnit za lučinu či žervé a nebo si vytvořit domácí pomazánku z tvarohu.

jak zhubnout stehnaFoto: pixabay

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený elsa hosk (@hoskelsa),

Tip! Zkuste tuhle úžasnou tuňákovou pomazánku!

Budete na ni potřebovat:

Cibulku nakrájejte a smíchejte se všemi ingrediencemi. Dochuťte, namažte na kváskový nebo žitný chléb a dobrou chuť. Jednoduché, zdravé a výborné!

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Iva Čaňková (@iiivinka)


Dávejte si pozor, abyste ke každému jídlu měly zeleninu a za den snězte alespoň 3 kousky ovoce. Ignorujte mýtus, že nemáte jíst po 18. hodině. Jezte 2 hodiny před tím, než jdete spát.

Dbejte na to, abyste jedly pravidelně, nehladověly a pokud vás přepadne chuť na sladké, dopřejte si ho, ale opět ve zdravější variantě. Řekněte ne čokoládové tyčince a dejte si radši mixitku, která je zdravější a výživnější! Kupte ji tady.Chcete mít krásně vyrýsované břicho a nevíte jak na to? Pomůžeme vám.

Přidejte cvičení

Říká se, že 60 – 80 % úspěchu tvoří správný jídelníček a 20 % cvičení. Pokud tedy nezvládnete dodržovat oboje, vyberte si raději účinnější jídelníček. Pokud tedy stále nevíte, jak zhubnout stehna, dodržujte jídelníček a přidejte si ještě nějaké účinné cviky navíc.

Stehna zhubnete ještě rychleji, když k tomu přidáte cvičení. A teď nemám na mysli posilování a zvedání činek, ale aktivní pohyb, díky kterému opravdu zhubnete. Začněte běhat, dělejte kardio, protahujte se, tančete – vše tohle, kde se hodně zapotíte a hodně se hýbete, vám pomůže! Jak zhubnout stehna? Kardiem!

jak zhubnout stehnaFoto: pixabay

Modelky doporučují cvičit hned po ránu, na lačno, protože začnete hned pálit tuky.

Vyhněte se mýtu, že abyste zhubly stehna, musíte je posilovat a cvičit jen tuto část těla. To je velký nesmysl! Tělo funguje komplexně a proto musíte cvičit s celým tělem! Nezapomeňte se před a po cvičení důkladně protáhnout.

Buďte trpělivé, užívejte si stravu i cvičení, občas si dopřejte něco dobrého a také odpočívejte! Nesmíte to přehánět, protože tělo potřebuje regeneraci. Přidejte tedy nějakou tu saunu nebo výřivku.

Potřebujete inspiraci na cvičení? Zkuste třeba následující video:

Jak zhubnout stehna? Zkombinujte správný jídelníček a stravu, nevybírejte si pouze jedno, ale jděte do toho naplno.

Přečtěte si také: Potřebujete poradit se cviky? Inspirujte se tady.