Už jste někdy viděli východ slunce? Určitě ano a dáte mi za pravdu, že je to nádherná podívaná, hlavně když jste na krásném místě, kde se cítíte dobře. Říká se, že úspěšní lidé vstávají právě s východem slunce a že je to to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Při té představě se vám ale stahuje žaludek a vůbec si to neumíte představit? To chápu, ale až se dozvíte sedm důvodů, proč je to zdravé a proč byste měli začít vstávat tak brzy, možná změníte názor. Alespoň vyzkoušet se to vyplatí a uvidíte, zda vám to něco dalo nebo ne. A já vám rovnou říkám, že dá.

Přečtěte si také: 8 tipů na skvělý time management aneb buďte produktivní

7 důvodů proč by měl být východ slunce váš doprovod při vstávání

východ slunceFoto: pixabay

Přečtěte si také: Manuál pro volnonožce: Jak začít s vlastním podnikáním?

1. Budete mít více energie

Ačkoliv si myslíte opak, pokud budete vstávat s východem slunce, poznáte, jaký je to dobíjet energie. A pokud ho nebudete jen pozorovat, ale přidáte mediaci, stane se z toho rituál, bez kterého nebudete moci začít svůj den.

2. Budete veselejší

Slunce, ostatně jako celá příroda, přináší radost a štěstí do života. Není to nádherné vědět, že slunce vyjde i další den a být vděčný za to, že u toho můžete den co den být?

3. Úspěch zaručen

Tajemství spočívá v tom, že máte na své povinnosti každý den o hodně hodin více. Tím pádem stihnete v klidu práci a zbyde čas i na něco navíc. Je už na vás, čemu ten čas věnujete. Klidně to může být další prospěšná práce, která vás posune nebo třeba pohyb či jiná aktivita.

4. Víc toho stihnete

Zatím ostatní spí, vy už máte za sebou probuzení, snídani, meditaci a první úkoly a máte skvělý pocit z toho, jak vám to krásně utíká.

5. Budete mít klidnou mysl

Protože budete vše skvěle stíhat, budete v klidu, protože budete vědět, že nic nehoří a kdyby ano, máte čas navíc to dohnat.

6. Budete se cítit skvěle

Na začátku to možná bude těžké a bude to chtít notnou dávku přemáhání. Ale vydržte 21 dní, což je doba, kterou trvá než si osvojíte nový návyk. Poté už to zařadíte do vaší ranní rutiny a nebudete bez toho moci být.

7. Budete inspirací

Schválně zkuste někomu říct, že vstáváte na východ slunce a kolik toho stíháte. Jak jste zdraví a spokojení, možná se vámi někdo inspiruje a to je přece super pocit ne? 🙂

Nemyslete si, že budete chodit spát ve 3 ráno a za 3 hodiny budete vstávat na východ slunce, to by asi moc nefungovalo. Samozřejmě je důležité chodit spát rozumně a dostatečně.

Rozhodli jste se, že to zkusíte a východ slunce bude váš společník při vstávání? Budete překvapení, co všechno vám to přinese.

Přečtěte si také: 15 nejčastějších cílů na rok 2022, které si můžete dát i vy