Už jsme vám psali o tom, jak využít kokosový olej na pleť, vlasy nebo na vaření, ale tentokrát se zaměříme na zuby. Možná jste překvapení, ale kokosový olej výborně funguje jako prostředek, který spolehlivě zaručí krásný a zdravý úsměv. Dokáže bělit zuby, díky oil pulling metodě zbavuje prostředí úst bakterií a nečistot a působí proti špatnému dechu. Pokud máte se zuby problém nebo nechcete utrácet peníze za drahé bělení, u kterého stejně nikdy nevíte, zda není škodlivé, začněte používat kokosový olej na zuby a vyzkoušejte to. Je to mnohem lepší a přírodnější varianta než kupování chemických přípravků!

Už používáte kokosový olej na vlasy? Podívejte se, proč byste měli.Používejte kokosový olej na zuby!

kokosový olej na zuby
Foto: pexelsKokosový olej bělí zuby.

Čistěte si zuby kokosovým olejem běžně, jako jste zvyklí kartáčkem a pastou. Nezapomeňte i na jazyk! Zuby budou čisté, jasné a zbavené bakterií a jazyk růžový. Navíc budou po pravidelném používání bělejší. Doporučuje se nejdřív vyčistit zuby klasicky pastou a poté dočistit kokosovým olejem.

Tady je zaručený tip na to, jak mít krásnou a zdravou pleť.

Zbavte se bakterií.

Používejte kokosový olej na zuby, abyste se zbavili nečistot a toxinů v ústech. Docílíte toho prováděním tzv. metody oil pulling. Spočívá to v tom, že si do úst vložíte celou lžíci kokosového oleje a převalujete jej v ústech po dobu deseti minut. Na olej se navážou bakterie a špatné látky, které dostanete pryč. Hlavně se vám nesmí stát, že obsah spolknete, to by bylo k ničemu. Možná to pro vás bude ze začátku těžké, ale zvyknete si. Tato metoda vám pomůže zbavit se špatného dechu, který je způsobený právě bakteriemi a špatnými látkami. Toto můžete praktikovat neomezeně – pokud chcete a máte čas, můžete každý den ráno i večer nebo jen jednou za den.Působí jako prevence proti onemocnění dásní a úst. 

Příznivě působí proti zubním kazům, onemocnění dásní a jejich krvácení. K zánětu dásní dochází tehdy, když imunitní systém začne napadat bakterie, které jsou v zubním plaku.

Detoxikuje tělo a zlepšuje kožní onemocnění.

Opět to souvisí s odplavováním toxických a odpadních látek z těla. Kokosový olej působí příznivě i na játra a ledviny.

Slyšeli jste někdy o metodě oil pulling a zkoušeli jste tuto metodu praktikovat? Napište nám do komentářů vaše zkušenosti.
Začněte používat kokosový olej na všechno!

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.